Poslední dubnový den jsme pro žáky IV. a V. třídy základní školy speciální připravili „Čarodějnické putování za pokladem“, kterého se zúčastnili i naši kamarádi ze stacionáře. Trasa v okolí Bělovse byla označená barevnými fáborky. Žáci se střídali ve vedení a pomocí symbolů hledali stanoviště, na kterých společnými silami plnili různé úkoly. Cestou zpět jsme se seznámili s Oskarem, který se stal naším novým kamarádem. Na posledním stanovišti na účastníky čekal poklad, o který se spravedlivě rozdělili. Každý si odnesl diplom i malou sladkost. Počasí se vydařilo a tak jsme si užili poučné i zábavné dopoledne.