Každý rok se s žáky těšíme, až k nám dorazí jaro a pilně se připravujeme na tyto svátky. V tomto školním roce jsme opravdu byli! Vynesli jsme Moranu, pozorovali jsme první jarní kytičky a měnící se přírodu kolem nás, napekli jsme jidášky, zapojili jsme se do výtvarné soutěže: ,,O nejhezčí kuřátko“, vyráběli jsme drobné dekorace s jarní a velikonoční tématikou z různých materiálů a zúčastnili jsme se výstavy s velikonoční tématikou i velikonoční dílničky, kterou si pro žáky připravily naše kolegyňky z Jiráskovy ulice. Jednoho slunečného jarního dne se žáci V. třídy vydali: ,,Po stopách jara“ v okolí Bělovse a přinesli ho do školy plnou náruč.