V úterý 7. února 2017 jsme si s žáky VI. třídy naší školy připomněli tradice masopustní veselice. Kouzelníci, princezny, ohnivé tanečnice, indiáni i selky došli ve veselém průvodu do Sokolovny v Bělovsi i s našimi kamarády ze stacionáře. A ….. začala opravdová zábava. Všichni se vrhli do připravených disciplín a společně prožili radostné chvíle při zábavných hrách i soutěžích. V závěru pokračovala karnevalová veselice rejem masek za doprovodu oblíbených disko písní. Po vyhodnocení nejúspěšnějších soutěžících, následovalo ocenění všech zúčastněných, předávání drobných dárečků i sladkých perníčků. Po návratu z tělocvičny a posilnění jsme pokračovali v masopustním veselení. Všichni se horlivě pustili do výroby karnevalových škrabošek, s kterými si ještě společně zatančili. Tato akce se velmi vydařila. Prožili jsme krásné rozverné  dopoledne. Už se těšíme na příští rok!