foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Otevření školy 8.června 2020 Vážení rodiče, situace ve škole se mimořádným opatřením MZDR ČR ze dne 25.5.2020 a Metodickým pokynem MŠMT ze dne 27.5.2020 zásadně mění, škola bude pro žáky od 8. června 2020 otevřena pro všechny součásti naší školy. Byli bychom rádi, kdybyste této možnosti využili. Děti by se ještě spoustu věcí mohly doučit, ujasnit, potkaly by se s kamarády, se svými učiteli. Vyučovat se bude pochopitelně v omezeném režimu, zaměříme se na hlavní předměty. Žáci, kteří budou chodit do školy, se již nebudou muset vzdělávat distančně. Žáci, kteří zůstanou doma, budou tuto povinnost mít nadále. Abychom mohli otevření a provoz školy připravit, potřebujeme zcela závazně  zjistit Váš zájem a účast Vašeho dítěte na vyučování.

Copyright © 2023 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.