foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Měsíc květen jsme zakončili výletem za zvířátky na farmu Wenet v Broumově.

Opět nás čekalo mnoho překvapení. Viděli jsme malé oslíky, kuřátka, lamy apod. Tentokrát nás pan Weber vzal do ohrady ke kozám, kde jsme je krmili připravenými dobrotami a někteří se proběhli i s malými kůzlátky. V další ohradě nás čekaly lamy, které byly velmi přátelské a hladit si lamí kožíšek bylo pro všechny úžasným zážitkem. Projít farmou nám trvalo opravdu dlouho, protože jsme se nemohli odtrhnout od zvídavého dikobraza, roztomilých paduánek, pávů, polární lišky i velikých králíků. Dobroty podávané z našich rukou. si ochotně brali i nenasytní velbloudi. Prosluněné odpoledne jsme zakončili u táborového ohně opékáním špekáčků. Nad farmou Wenet se vzduchem nesl obláček kouře a spolu s ním i naše nezapomenutelné zážitky. 

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.